Ogłoszenie

Posty do poniedziałku godzina 15:00

#1 2013-06-05 20:23:50

BarFran

Zawodnik

Zarejestrowany: 2013-03-21
Posty: 355
Punktów :   
Wrestler w UWF: MB i jego menedżer A. Supron
Od kiedy interesuję się wrestlingiem?: Od 2011
Ulubiony wrestler: Christian

Newsy 05.06.2013

Rating ostatniego MNA wyniósł 1.20 i jest to wzrost z porównaniu z zeszłym tygodniem.

Na MNA Orion przeprosił wszystkich fanów i przeszedł face turn. Jest to o tyle dziwna sytuacja, że jeszcze przed MNA władze UWF chciały kontynuować feud Oriona z MB. Najprawdopodobnie Orion połączy siły z MB i stworzą TT oraz (jeżeli wierzyć plotkom) zawalczą z zamaskowanym wrestlerem przeciwko NWO na Blood Sunday w stypulacji.

Na następnym MNA odbędzie się walka o miano pretendenta do tytułu, który obecnie posiadał Jack Swagger. Zwycięzca może nie zawalczyć o pas na Blood Sunday ale na następnym MNA.

Za dwa tygodnie będzie już #10 edycja MNA więc można spodziewać się różnych niespodzianek. W grę wchodzi albo ruletka albo Open Fight Night.

R-truth pożegnał się z federacją. Możliwe, że wróci za miesiąc.

Miz, który w niedzielę wyszedł z szpitala, rozwiązał kontrakt z UWF. W jednym z wywiadów Awesome One przyznał, że atmosfera w szatni jest stresująca, a debilne decyzje Erica Bischoffa doprowadzą tą federację do upadku i że nie zamierza nigdy wrócić do niej.

CM Punk, któremu należy się rewanż o pas UWF jest kontuzjowany! Kontuzji doznał na High Level. Lekarze dopiero teraz stwierdzili, że trzeba mu operować kolana i nie będzie mógł walczyć przez parę tygodni.

UWF odwołało się od decyzji sądu z sprawą dywizji kobiet. Rozprawa rozpocznie się w następny poniedziałek.

Na MNA poznaliśmy decyzję Codiego Rhodsa, który zgodził się na TT z Alanowsem, Nazwali się Dashing Scorpions.  UWF pokłada wielką nadzieję w tych zawodnikach i możliwe, że na najważniejszej gali w roku obydwaj panowie zmierzą się w walce o pas UWF.

Na gali zadebiutował Undertaker. Mimo swoich 48 lat Taker postanowił zasilić roster MNA i możliwe, że dostanie Title Shota na pas UWF.


http://img694.imageshack.us/img694/2300/beztytuuvjb.png

Uploaded with ImageShack.us

Offline

 

#2 2013-06-05 20:28:25

 xXxAlanossxXx

Grafik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-04-06
Posty: 338
Punktów :   
Wrestler w UWF: Alanows
Od kiedy interesuję się wrestlingiem?: od jakiś 4 lat
Ulubiony wrestler: Edge
Ulubiony Tag Team: Edge & Christian, Rated RKO

Re: Newsy 05.06.2013

ehhh.... Co tu dużo mówić. Dobre Newsy i tyle.


http://i43.tinypic.com/33lhxlw.jpg


.:Alanows Streak:.


Wins: 5 //  Draws: 0 // Loses: 3

Offline

 

#3 2013-06-05 23:26:01

SDHotel

Booker

Zarejestrowany: 2013-03-24
Posty: 77
Punktów :   
Wrestler w UWF: Jack Swagger & John Morrison

Re: Newsy 05.06.2013

Spora paczka newsów w tym tygodniu.
A więc, rating rośnie, nie ma co się dziwić, bo walczy UWF Champion- Jack Swagger.
Sytuacja z Orionem dla mnie też jest dziwna. Jest monster heelem, a nagle przeprasza fanów i do tego łączy się w team ze swoim wrogiem. Nie kupuję tego.
Wielka szansa przed MB'm, ciekawe czy z niej skorzysta.
Już nie długo mały jubileusz UWF. Mam nadzieję, że ta gala będzie szczególna i na długo ją zapamiętamy.
Kolejne zwolnienia z UWF. Żegnamy Trutha i Miza. Przed nami dopiero 9 edycja MNA, a my straciliśmy prawie wszystkich main eventerem z "początków" federacji. Po Kulu, Lethalu teraz Miz.
Zobaczymy co zwojuje nowy tag team.
Jedni odchodzą, a drudzy przychodzą. Undertaker może tu wiele osiągnąć i namieszać.
Jak już napisałem dużo newsów, wiele się dzieje w UWF.



"Undisputed" UWF Champion
(High Level: 26.05.2013)
http://www.wrestlingvalley.org/wp-content/uploads/2010/10/Kofi-KIngston-defeated-Jack-Swagger.jpg

Offline

 

#4 2013-06-05 23:43:26

Crush

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-19
Posty: 26
Punktów :   

Re: Newsy 05.06.2013

Hmm dla mnie ta paczka jest... Mała. Mało jest innych informacji, jakieś spekulacje, kto może być za maską itp, nie ma nic o fanach, tylko i jedynie to dla mnie wygląda jak streszczenie gali + rating. Nie wiem, jakoś spodziewałem się czegoś więcej, a dostaliśmy mało wszystkiego. Nie wiem, być może zabiorę się sam za pisanie newsów, o ile bym miał zgodę na to. Pisałem też ci Bar, że kimnę się, a potem net mi padł i nie byłem w stanie dopisać czegokolwiek.


http://img853.imageshack.us/img853/3475/obrazr.png

Offline

 

#5 2013-06-06 14:07:36

 MacieXX

Booker

Zarejestrowany: 2013-04-13
Posty: 137
Punktów :   
Wrestler w UWF: Chris Jericho
Od kiedy interesuję się wrestlingiem?: 6/5 lat z przerwa
Ulubiony wrestler: CM Punk/Drew McInteyre
Ulubiony Tag Team: Rey&Cara

Re: Newsy 05.06.2013

Newsy troche slabe. Ostatnio dawales ciekawe, ktore po prostu ,,podgrzewaly" jeszcze bardziej atmosfere z feudami itp. Teraz zaciekawilo mnie jedynie to, ze MB&Orion oraz zamaskowany wrestler moga sie zmierzyc z NWO.


_______________________________________________________________________________________________________________________________






http://www.iv.pl/images/15175111900147150508.jpg



*Streak*


Wons - 1::Draws - 0::Loses - 1



*Osiągnięcia*


-------------------------------

Offline

 

#6 2013-06-06 20:14:16

Kiler

Zawodnik

Zarejestrowany: 2013-03-20
Posty: 173
Punktów :   
Wrestler w UWF: Orion
Od kiedy interesuję się wrestlingiem?: 2008
Ulubiony wrestler: kane, lesnar, Y2J, orton, henr
Ulubiony Tag Team: AWESOME TRUTH

Re: Newsy 05.06.2013

newsy jak zawsze są dobre. Dlaczego napisałeś że punk ma operacje na kolana dlaczego na dwa? Troche dziwne ale ok.

Offline

 
Nasz button



Wymiana

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.super-bakugany.pun.pl www.metin2cheaty.pun.pl www.lsmods.pun.pl www.ntasg.pun.pl www.cs-black.pun.pl