Ogłoszenie

Posty do poniedziałku godzina 15:00

#1 2013-05-28 10:52:19

 Worried

Booker

8619076
Call me!
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2013-05-03
Posty: 105
Punktów :   
Wrestler w UWF: R-Truth
Od kiedy interesuję się wrestlingiem?: 2011
Ulubiony wrestler: R-Truth, Goldberg
Ulubiony Tag Team: Awesome Truth
WWW

UWF PPV: High Level - 26.05.2013

UWAGA: GALA ZOSTANIE POPRAWIONA WIZUALNIE PRZEZ RAPTORA !!!

Michael Cole: Witamy UWF Univers na gali PPV High Level ! Wita was Michael Cole...
Matt Striker: ...Matt Striker...
Andrzej Supron: ...Oraz profesor zapasów Andrzej Supron !. Dzisiaj publiczność jest wspaniała !
Michael Cole: Zgadzam się z tobą, Andrzeju mam nadzieje, że będzie ekstremalnie w końcu będzie walka o walzikę MiTB
Matt Striker: Michael nie zapominajmy o Main Evencie w którym CM Punk musi obronić pas , a to będzie ciężkie.
Andrzej Supron: A ja mam nadzieje, że będzie dużo suplexów !
Michael Cole: Dobrze nie zanudzajmy ! przejdźmy do pierwszej walki Polish Tables Match, Orion vs MB jakie są wasze typy ?
Matt Striker: Orion
Andrzej Supron: MB
Michael Cole: Przekonamy się kto wygra, a teraz patrzmy na walkę bo na rampie pojawił się już MB.







Polish Tables Match
MB vs Orion
http://www.iv.pl/images/48593627466022142114.jpg
Czas na Polish Table Match! Przypominam że aby wygrać trzeba zrzucić przeciwnika z drabiny na dwa stoły jednocześnie. Na początku MB chciał podać rękę Orionowi. Ten jednak ją odtrącił, Headlock dla MB, odbicie od lin i MB leży na macie po Shoulderblocku. Orion odbija się od lin i potężny Elbow Drop. Podnosi MB i rzuca nim w narożnik. Potężnym Clotheslinem wyrzuca go z ringu. Po za nim, Orion wbija MB w stalowe schodki, następnie w barierę. Wrzuca dwa stoły do ringu oraz drabinę. MB wstaje i wbija Oriona w ring. Odbija się od barierki i mamy Missile Dropkick. Wrzuca kolejne dwa stoły do ringu. Niestety Orion wstaje i przerzuca MBiego nad stołem komentatorskim. Zdejmuje deskę ze stołu (?) i uderza MB monitorem komentatorów. Wykonuje Body Slam na tę deskę, która się łamie. Wrzuca drugą drabinę do ringu oraz MBiego. W ringu mamy kolejny Body Slam. Orion rozstawia dwa stoły jeden na drugim, przenosi drabinę na narożnik. W tym samym czasie MB dochodzi do siebie i atakuje Oriona mocnymi Punchami i Drop Kickiem. Mamy drugi Drop Kick i Orion wychodzi z ringu. MB wchodzi na narożnik i próba Crossbody ale Orion odsuwa się i MB ląduje poza ringiem. Orion wyjmuje spod ringu kij do kendo izaczyna napieprzać nim plecy MB. Ostatnim ciosem uderza go w głowę, po czym kij łamie się. Wrzuca MB do ringu oraz kolejne dwa stoły. Jeszcze jeden stół rozstawia poza ringiem. Chce wejść do niego ale MB odbija się od lin i mamy Spear między linami! Stół się łamie! MB szybko dochodzi do siebie, wrzuca Oriona do ringu i sam razem z krzesłem wchodzi na ring. Pięciokrotnie uderza Oriona w plecy krzesłem a za szóstym razem Chairshoot prosto w głowę! Orion zaczyna krwawić. MB cieszy się razem z publicznością i nie zauważa jak Orion wstaje. Próba F5 ale kontra, odbicie od lin i Sidewalk Slam prosto na resztki krzesła. Orion rozstawia drabinę na środku ringu i wchodzi na nią. Mamy Flying Elbow Drop. Wyrzuca MB z ringu oraz jeden ze stołów. MB wstaje, mamy High Kick dla Oriona! Kładzie drabinę pomiędzy ringiem a stołem komentatorskim w poprzek. Uderza o to Oriona i kładzie go na tej drabinie. Wchodzi na narożnik i próba Leg Dropu na Oriona ale ten się odsuwa i MB łamie drabinę! Orion dochodzi do siebie i kładzie stół na stole komentatorskim, obok rozstawia drabinę. Bierze krzesło i mocnymiChairshootami w głowę oszołamia MB. Wchodzi na drabinę razem z nim. Kibice buczą, a on mocnym Superplexem łamie MB stoły! A dokładnie tylko stół komentatorski bo ktoś wyrzucił normalny stół na podłogę! Orion jest wkurwiony, pyta się każdego kto to zrobił. Michael Cole pokazuje na Matta Strikera. Orion każe operatorowi kamery, aby mu pokazał czy Matt rzeczywiście odsunął stół. Widzimy jak Matt zrzuca stół. Orion podchodzi do niego i łapie go za gardło, ale MB już oprzytomniał i wykonuje Superkick na Orionie! Dziękuje Mattowi za pomoc i wrzuca drabinę na do ringu oraz Oriona. Mocnym Irish Whipem rzuca ga na narożnik na drabinę. Bierze kolejną i rzuca ją w Oriona. Rozpęd i Dropkick na drabinę, która przyciaśnia Oriona! Rozstawia drabinę na śroku a obok dwa stoły. Próbuje wnieś Oriona na drabinę ale ten mu wykonuje Overhead Belly to Belly Suplex! na szczęście nie na stoły. Wnosi MB na szczyt drabiny i walczą na jej szczycie. Niestety, Orion przeważył drabinę i razem z MB ląduje poza ringiem! MB wstaje, parę Chairshootów i wrzuca szczeble ze złamanej drabiny na ring. Jednym szczeblem napieprza Oriona. Bierze schody i uderza nimi Oriona. Próba Killswitch na schody ale kontra, Powerslam. Mocno wkurzony Orion wykonuje MB Powerbomb na schody! MB zaczyna cały krwawić! Wrzuca go do ringu i uderza go szczeblem od drabiny. Rozstawia drabinę i wchodzi na nią razem z MB. Na szczycię MB uderza głowę Oriona. Próbuje Suplex na stoły ale Orion jest za ciężki i zbotchował tą akcję! Razem z Orionem łamią stoły! Mamy remis!

Zwycięzca:No contest.

Obydwaj zawodnicy nie mogą pogodzić się z remisem. Chcą bić się szczeblami drabiny. I'M BACK! W drodze na ring GM MNA Eric Bischoff. Bierze mikrofon i:

Eric Bischoff: Obiecałem sobie, że nie będę się wtrącał w wasz pojedynek ale musi być zwycięzca tej walki. Dopilnuje tego sędzia. Panowie, panie RESTART THE MATCH!

Pojedynek został wznowiony! Orion chce wykonać Chokeslam, kontra i mamy przepiękną Hurricanranę. Do tego jeszcze Pele Kick! MB rozstawia dwa stoły i wchodzi na połowę drabiny z Orionem. Próbuje go zrzucić ale ten już oprzytomniał i wykonał F5 na stoły! Ale to nie koniec pojedynku bo złamał się tylko jeden stół! Na titantronie widzimy jak sędzia zrzuca jeden ze stołów. Wkurwiony Orion wykonuje mu Chokeslam a następnie F5! W ringu są 2 stoły oraz 2 drabiny: jedna na środku, druga w narożniku. Orion wychodzi po kolejne 2 stoły. Rozstawia je w ringu i podnosi MB. Ten jednak oprzytomniał i wykonał mu Stunnera! MB kładzie rozłożony stół na drugim NIEROZŁOŻONYM stole. Tymczasem ochrona wyprowadza sędziego z budynku i przychodzi kolejny sędzia. MB razem z Orionem wchodzi na połowę drabiny i mamy Killswitch na stoły ustawione przez MB! To już musi być koniec pojedynku. Ale sędzia jednak nie kończy. Powiedział, że stół NIEROZŁOŻONY nie złamał się ale pękł. MB załamał się. MB rzuca Oriona na drabinę w narożniku. Chce wykonać Spear ale Orion go podcina i łamie drabinę. Cały krwawi. Orion wchodzi z nim na szczyt drabiny. Ma zamiar złamać 2 rozstawione wcześniej stoły. Szykuje się Chokeslam. Kibice buczą, niektórzy się modlą ale wiedzą, że MB raczej przegra...ANDRZEJ ANDRZEJ ANDRZEj! W drodze na ring Profesor Zapasów- Andrzej Supron! Orion jest zdezorientowany. Zapomina o pojedynku. Wykorzystuje to MB,który oprzytomniał i Spearem zrzuca go z drabiny na stoł! KONIEC! Zwycięzcą zostaje MB!

Michael Cole: Co za pojedynek ! najpierw remis, a potem interwencja Eric'a Bishoff'a ! który karzę od nowa walczyć ! i piękny spear na Orionie , co sądzicie o tym pojedynku ?
Matt Striker: Naprawdę świetny pojedynek, ekscytujący i co najważniejsze bardzo równy, jednak sądziłem ,że wygra Orion.
Andrzej Supron: Tak zgadzam się Matt, jednak to mój typ wygrał ! Jednak jak dla mnie za mało suplexów było ,a suplex być musi tym bardziej w takich pojedynkach.
Michael Cole: Pieprzycie, pojedynek nie był równy wiadomo było, że wygra MB !, a teraz przechodzimy do ringu w którym jest lider nWo Hulk Hogan !






W ringu widzimy już Hogana! Widać, że szykuje się do starcia.

Hulk Hogan: Dzisiaj zaobaczycie pełną dominacje nWo, które nie zamierza się poddać. Pomimo tamtego ataku na Monday Night Attack jesteśmy jak zawsze silni i gotowi do walki. Ta osoba może bardzo szybko pożałować tego wydarzenia, a kiedy zostanie dorwany.

Przerywa mu theme nWo i do ringu zmierzają już członkowie grupy nWo! Prowadzą między sobą ostro poturbowanego człowieka, a Hulk widocznie jest zadowolony. Nie ściąga jednak maski zawodnikowi, a tylko spogląda na Deana.

Hulk Hogan: Bardzo dobrze, ale jest pewien mankament. Złapaliście go razem, ale jednak jedna osoba musi mu pokazać, że nawet pojedynczo nie można nas ignorować. Dean! To zadanie należy do ciebie bro.

Michael Cole: Pełna dominacja nWo , czy tak będzie ?
Matt Striker: Zapewne, tak oni wymierzają sprawiedliwość, jednak zaatakownie ich przez tajemniczego wrestlera było wyrokiem na siebie:
Andrzej Supron: Też tak sądzę, mamy pojedynek Dean kontra Zamaskowany wrestler, krótko dajecie jakieś szanse Zamaskowanemu ?
Matt: Nie , on zadarł z nWo, a jak wiemy kto z nimi zadziera napewno ma już rezerwacje w szpitalu.
Michael Cole: Tak zgadzam się, a teraz przejdźmy do walki.


Singles Match
Dean Ambrose vs Zamaskowany wrestler

Rozpoczynają! Zamaskowany rusza do ataku! Punch, ale Dean odpowiada tym samym! Punch za Punch! Dean kontruje któryś z kolei cios Zamaskowanego i wykonuje Irish Whip w narożnik! Bierze rozbieg... próba Shoulder Tackle... ale Dean robi unik i Zamaskowany boleśnie wpada w narożnik! Dean wykonuje serie stompów na zamaskowanym podnosi go i wykonuje kolejne Iris Whip po czym Dean wykonuje potężnego clothesline'a pin 1...2...kick out , Dean jeszcze bardziej rozwścieczony podnosi zamaskowanego i wykonuje ponownie Irish Whip po czym nokautuje zamaskowanego mocnym Big Bootem, pin 1...2...kick out, Dean nie wierzy ,że zamaskowany odkopał ! Dean czeka... zmaskowany wstaje ! Dean odwraca zamaskowanego i wykonuje headlock driver to koniec 1...2...3! Dean Ambrose z łatwością wygrywa z zamaskowanym rywalem!

Michael Cole: Krótka walka, i dominacja Dean'a, jak myślicie, na ile dni Zamaskowany będzie leżał w szpitalu ?
Andrzej Supron: Napewno nie zawita tak prędko, dodam ,że Dean ma ogromny potenciał ,świetnie wykonuje akcje , które niszczą przeciwników.
Matt Striker: Panowie to nie koniec, na rampie ponownie pojawia się Hulk Hogan. Posłuchajmy co ma do powiedzenia.



Hulk Hogan: Kim ty do cholery jesteś, jak śmiałeś napaść na nas ...na nWo ! widzisz, Dean cie zniszczył, tak jak ty zniszczyłeś nas ! z tym ,że nas zniszczyć się nie da jesteśmy jak Feniks ! nas tak szybko nie zniszczysz...

Hulk Hogan podnosi zamaskowanego, Lou Thesz Press na zamaskowanym i Hulk okłada go pięściami ! i krzyczy, popycha go w narożnik i clothesline, zamaskowany upada na środek ringu, Hulk podchodzi do niego chwyta za maske, jednak Hulkowi przerywa theme Rey'a Mysterio !, ale zamiast Reya pojawiają się jego ochroniarze ! David i Rob, Hogan puszcza zamaskowanego ,ten szybko ucieka z ringu, a Hogan niszczy Dave i Roba, gdy chcesz wrócić do zamaskowanego zauważa ,że w ringu już dawno go nie ma...

Michael Cole: Jak widać ten typ nieźle sobie nagrabił u Hogana, jednak dlaczego to przerwali Dave i Rob ?
Matt Striker: Może dla tego, że chcieli zniszczyć Hogana przed walką, pomyśl Michael !.
Michael Cole: Zamknij się, myślę ,że już na MNA zamaskowany się ujawni i powie ,dlaczego zaatakował nWo.
Andrzej Supron: Michael, jeśli w ogólę się pojawi... A teraz przechodzimy na ring gdzie czeka już Dave i Rob.


Handicap Match
Hulk Hogan Vs David i Rob (ochroniarze Reya Mysterio)
http://www.iv.pl/images/21608387775819264486.jpg

A więc kamera przenosi sie do ringu gdzie widzimy przygotowanych już Roba I Davida. Po chwili na arenie pojawia się Hollywood Hogan więc można zaczynać! Obaj pracownicy Mysterio boją się wejść do kwadratowego pierścienia z Hulkiem ale w końcu wypada na tego większego i to Rob stanie jako pierwszy z Hoganem oko w oko! Po chwili mamy gong i Hulk od razu rusza do przodu! Próbuje złapać ofiarę lecz Rob umyka się między nogami wrestlera i atakuje z drogiej strony w plecy! Lecz Hogan nawet nie drgną! Odwraca się, a Rob częstuje go mocnym uderzeniem w policzek! To bardzo rozwścieczyło członka NWO, momentalnie oddaje lecz ze zdwojona siłą prosto w twarz Roba! Ten upada jak porażony piorunem! Lecz Hulk jest zdenerwowany i od razu dokłada Clothesline! Rob z cięty z nóg ale Hogan chce się na nim odegrać! Wynosi oponenta i mamy mocny Body Slam, Hulk podnosi Roba i wysyła go na liny by po chwili wykonać Back Body Drop! Ough! Rob z impetem uderza o matę, lecz na całą sytuacje nie może patrzeć David, który pojawia się w kwadratowym pierścienia u chce zaatakować ale jego zapał ugaszony jest mocnym Clotheslinem! Hogan podnosi obydwu rywali i wykonuje im podwójny Front Powerslam! Lecz nagle z backstage wyłania się Mysterio, który biegnie na ratunek! Chce wejść do ringu lecz sędzia mu nie pozwala i wtem Rey zostaje ogłuszony Punchem od Hulka! Po chwili pojawiają się dwaj członkowie NWO! Ambrose oraz Hart zatrzymują Meksykanina! W tym momencie Hogan wynosi ochroniarzy i znów upuszcza ich na ring wykonując Gorilla Press Slam! To musi być koniec! Hollywood Hogan odbija się od lin i aplikuje Jumping Leg Drop! Układa nogę na rywalach! PIN 1…2…3! Hulk Hogan z łatwością pokonuje Davida i Roba!

Michael Cole: Wynik chyba nikogo nie zdziwił, pełna dominacja Hulk'a w ringu.
Matt Striker: Masz racje, Michael tylko czy to nie czas na Hogan'a jest w sile wieku ile jeszcze walk wytrzyma.
Andrzej Supron: Hulk Hogan, to doświadczony zawodnik, i wie co robi ,wracając do walki to Dave i Rob to zwykli ochroniarze więc wynik musiał być taki ,a nie inny.
Michael Cole: Ok skończmy o tym rozmawiać, bo w ringu stoi psychol R-Truth.


Przenosimy się na Backstage, gdzie stoi R-Truth.

R-Truth: Widzicie ? tam są drabiny , a nade mną walizka, tak ta śliczna walizka która jest przepustką do lepszego świata, gdy ją zdejmę będę po drugiej stronie , po stronie prawdy która dąży do zwycięstwa tak wkrótce w mgnieniu oka przypne mistrza UWF nie zauważy ,że sie pojawiłem i go przypiąłem, bo Babcia mi da gulasz z pająków przed zainkasowaniem walizki, niektórzy nie wierzą ,że ją zdejmę , pytam sie dlaczego, to ma być Rey Mysterio czy JoMo , czym oni zasłużyli jeden biega z maską jak jakiś gwałciciel, a drugi pomylił Ring z Brazzers... Już za chwilę to ja zdobędę tą walizkę, ja !... GOOOOOOD TRUUUUUUTH ! Jimmy ! nie szarp mnie za spodnie jeszcze porwiesz,a przecież wczoraj je kupiłem ! ty łobuzie !, a no tak Jimmy przypomniałeś mi o czymś.. co Jimmy ? o ! patrzcie Kapitan Owca ! o tam ! , tak ! tak zrobię ,gdy będe na drabinie z przeciwnikiem zagdam go moją psychodeliczną gadką oraz zachowaniem ! co mi pomożę ją zdjąć ! tak Jimmy ! też tak sądzisz ale cicho, nie możemy im zdradzić naszego planu, ale pamiętaj nakarm Betty... bo to ona skradnie show ! <śmiech!> a przy okazji ją musisz wydoić bo mam chęć na płatki !, tak czy siak ! ta walizka będzie moja ! tak jak Betty ! moją własnością !

Michael Cole: Świetna przemowa R-Truth'a zawsze za nim byłem ,ale nigdy sie nie zastanawialiście co R-Truth bierze i ile przed pojawieniem się w ringu
Matt Striker: Tak zawsze mnie to zastanawiało, na czym on tak ciągnie.
Andrzej Supron: Być może, coś w tym mleku od jego kozy jest... Tak czy siak przemowa dobra , ale czy się spełni ? nie wiadomo.
Michael Cole: Zobaczymy już niebawem, A teraz walka o pas Television !

Television Championship Match
Shawn Michaels vs Heath Slater
http://www.iv.pl/images/70990072954042087855.jpg

Czas rozpocząć pierwszą obronę pasa Telewizyjnego w historii UWF przez Shawna Michaelsa. Slater jest gotowy, stoi na środku ringu, mistrz odkłada pas, słyszymy gong i zaczynamy! Pierwsze chwile pojedynku spokojne, zawodnicy próbują się wyczuć, następuje pierwszy klincz, dość wyrównany, ale HBK wpycha rywala w narożnik. Sędzia to przerywa i rozpoczynają ponownie w środku ringu. Patrzą sobie twarzą w twarz, gdy Slater znieważa go uderzeniem w twarz, co rozwściecza Shawna i sprowadza go do parteru. Seria punchy w głowę Slatera. Headliner podnosi go, Irish Whip w narożnik, za którym idzie Corner Splash i kolejne punche. Wchodzi na drugą linę i wymierza dziesięć uderzeń z góry. Rockman spływa po narożniku, HBK nie daje mu ani chwili odpocząć, natychmiast go podnosi, chwyta za rękę i wykręca ją. Ma kontrolę nad rywalem, uderza swoim barkiem o bark Slatera, następnie przechodzi do Headlocku. One Man Band rzuca się, chce się z tego uwolnić i wreszcie mu się to udaje. Wynosi Michaelsa pod Back Suplex, ale ten wyślizguje się i ląduje na nogach. Wyprowadza Chop, który powala Heatha, ale szybko wstaje, odbija się od lin i wpada pod Lou Thesh Press. Ground & Pound w wykonaniu Showstoppera. Pretendent podnosi się przy pomocy lin, Michaels rozpędza się Clotheslinem, ale w niego nie trafia, bo ten się odsunął i wyrzucił Michaelsa na skraj ringu. Hall of Fame broni się punchami, ale Rockman uchyla się i naciąga głowę Shawna o linę, a ten wypada na podłogę za ring. Slater podąża za nim, atakuje go Clotheslinem, ale Michaels kontruje to Back Body Dropem za ringiem. Chwyta za włosy rywala i uderza jego głową o stół komentatorski. Wrzuca go do kwadratowego pierścienia, a sam wchodzi na narożnik. Double Axe Handle na Slaterze i pierwsze liczenie do dwóch. Heath wstaje i blokuje kopnięcie Michaelsa, łapiąc jego nogę. Shawn wykorzystuje to i wyprowadza Enzuigiri, ale Heath uchyla się i unika kopnięcia. Showstopper ląduje na twarzy, Slater okopuje jego nogi, głowę i dokłada Knee Drop. One Man Band wdrapuje się na trzecią linę i skacze Missile Dropkick, od razu przypięcie 1..2 Kickout. Slater jest zdegustowany, rzuca włosami i udaje, że gra na gitarze. Publiczność wygwizduje jego występ, a on macha tylko na nich ręką. Wraca do Shawna, ten jednak uderza go punchami, Slater ucisza go kolanem w brzuch. Irish Whip, Heath czeka na rywala żeby wykonać mu Back Body, ale nadziewa się na kopnięcie. Michaels wyprowadza Clothesline lecz Heath uchyla głowę, a potem wyprowadza Jumping Neckbreaker. Przypina go 1..2. Kickout. Dokłada kopnięcia w plecy Headlinera, podchodzi żeby go podnieść, a nadziewa się na Roll up 1..2 Nie! Obaj wstają i Slater inkasuje Atomic Drop, Sexy boy odbija się od lin i dokłada Clothesline. Akcja przenosi się do narożnika. Shawn Michaels w ofensywie, atakuje Heatha serią Chopów. Odsuwa się i wbija się w niego kilkakrotnie barkiem. Irish Whip w przeciwległy narożnik, ale kontra One Man Band odbija się od drugiej liny w narożniku, wyskakuje i atakuje Springboat Clotheslinem! Rockman lekceważy HBKa kopnięciami w palce u dłoni. Podnosi szarpiąc za włosy Sexy boy'a, wykręca jego rękę i przyciąga do siebie wykonując mu Flapjack. Ładna akcja, ale przypięcie tylko do dwóch. Slater Irish Whipem posyła Michaelsa na liny, ten unika Clothesline'u, odbija się od przeciwległych lin i wyprowadza Flying Forearm! Podnosi się charakterystycznym wymykiem, popisuje się Inverted Atomic Dropem i Dropkickiem. Slater powalony, Chop i kolejne powalenie. Headliner wykonuje szybki Teardrop Suplex, ustawiając sobie rywala pod akcję z góry, błyskawicznie znajduje się na narożniku i widzimy ładny Diving Elbow Drop! Shawn Michaels tauntuje i sugeruje zakończenie walki. Podchodzi do leżącego rywala i zapina Figure Four Leg Lock! Slater kilkanaście sekund walczy z bólem, nieznacznie zbliża się do lin, ale nie ma już sił. Jego ręka unosi się w górę, będzie klepał! To już koniec, NIE! Kładzie rękę na dolnej linie! Akcja przerwana. Micheals nie wierzy, ma pretensje do sędziego, wie, że to mógły to być koniec. Michaels dalej osłabia rywala Armbreakerem i Elbow Dropami. Następnie chce zapiąć Crossface lecz Slater broni się i nieczysto wkłada palec w oka HBKa. Michaels odczuwa ten atak i na oślep biegnie na rywala nadziewając się na Spinning Spinebuster. Pin 1..2. Kickout. Heath podnosi HBK, ale ten powala go za nogi i próbuje założyć Figure 4 Leg Lock, Slater odkopuje go, a gdy Michaels wraca popisuje się Scoop Slam Powerslamem. Heath Slater posyła Michealsa w narożnik, ale ten wskakuje na drugą, trzecią liną i atakuję Diving Moonsaultem na biegnącego rywala. Sędzia przypina 1..2.. Kickout! Sexy boy podnosi się, kieruje wzrok w trybuny i podąża w stronę narożnika. Wszyscy wiedzą co się szykuje, Mr Wrestlemania uderza nogą o matę. Slater podnosi się i mamy Sweet Chin Music! Nie, kontra! Heath unika kopnięcia i sam wykonuje Sweetnes! To jego szansa, czy będziemy mieć nowego mistrza? 1..2.. Kickout! One Man Band szykuje akcję z narożnika, Diving Crossbody z trzeciej liny, ale HBK zatrzymuje go swoim SWEET CHIN MUSIC! Michaels kładzie się na nieprzytomnego rywala i go przypina 1..2..3! Pinfall! Shawn Michaels w świetnym stylu pokonuje pretendenta i broni swojego mistrzostwa Telewizyjnego!

Michael Cole: Bardzo dobra walka, HBK obronił pas i w pełni na to zasłużył, ja tam potencjału w Heath Slater'rze nie wiedze.
Matt Striker: Każdy może być dobrzy, ale musi ciężko trenować ,a Heath lekceważy więc teraz są skutki tego.
Andrzej Supron: Mówicie głupoty, to ja od początku wiedziałem ,że wygra Shawn, nie raz z nim rozmawiał i jest to przyjemny gość , jednak zastanawia mnie, czy jego Sweet Chin Music będzie skuteczne ,gdy Shawn będzie już starszy.
Michael Cole: Puki co HBK obornił pas a teraz walka o walizkę !



Reklamy
http://www.iv.pl/images/87354763350213821271.jpg
Rozpoczynamy Money in the Bank Ladder Match! Wszyscy uczestnicy oraz sędzia są już w ringu i po paru sekundach słyszymy gong. Od razu Bret Hart za celownik wybiera Reya Mysterio i już po kilku sekundach Luchador ląduje na macie. Hart szybko go podnosi i wrzuca w narożnik. W tym samym czasie Cody Rhodes walczy jak równy z równym z Jeffem Hardy. Widzimy wymianę ciosów, a po chwili obydwaj odbijają się od lin i mamy Double Clothesline! Wykorzystuje to John Morrison, który wdrapuje się na narożnik i wykonuje Rhodesowi Diving Elbow drop. Tymczasem R-Truth opuszcza ring w celu zabrania drabiny. Sięga po jedną z leżących obok ringu drabin i wraca wraz z nią do ringu. Na wejście od razu powala Harta drabiną, jednak już po kilku sekundach Cody Rhodes wymierza mu Dropkick w plecy i Truth wypuszcza drabinę z rąk. Cody od razu sięga po metalowy przedmiot i ustawia go na środku ringu. Od razu wdrapuje się na nią, jednak po drugiej stronie jest już Rey Mysterio, który wspina się szybciej od Codiego. Jednak szybko jego wysiłki udaremnia Bret Hart, który wynosi go pod Powerbomb. Rey okazuje się jednak sprytniejszy i wspaniałą Hurricanraną wyrzuca go z ringu. Tymczasem na drabinie jest już John Morrison, który wraz z Codym Rhodesem jest już na szczycie. Widzimy wymianę ciosów. Jednak szybko przerywa to R-Truth, który przewraca drabinę wraz z rywalami na bok. Rhodes wypada z ringu, a Morrison ląduje na linach. Powoli wraca, a Pan Prawda wykonuje mu Scoop Powerslam. Tymczasem Rey Mysterio znów próbuje zdjąć walizkę z góry i ustawia drabinę na środku ringu. Wdrapuje się na górę, jednak Truth orientuje się w sytuacji i także wychodzi po drabinie. Po chwili mamy walkę na szczycie drabiny. Tymczasem Bret Hart nadal jest poza ringiem. Zauważa tam dość dużą drabinę i decyduje się sięgnąć po nią. Wraz z nią wchodzi do ringu, gdzie są już wszyscy zawodnicy. Truth wygrywa rywalizację z Reyem Mysterio i w końcu zrzuca go z drabiny. Mr.619 od razu staje się celem Harta i gdy tylko wstaje, Hitman wymierza mu potężny cios drabiną. Bret pozostawia go w spokoju i zaraz potem widzimy atak drabiną na Johna Morrisona. Bret Hart nie traci czasu, tylko nokautuje także Codiego Rhodesa. Tymczasem R-Truth przymierza się do zdjęcia walizki. Hart wykorzystuje fakt, że jego drabina jest długa i z jej pomocą zrzuca Pana Prawdę z góry. Bret Hart teraz ma sytuację pod kontrolą. Odkłada mniejszą drabinę do narożnika, a tę większą stawia na środek ringu i wychodzi na nią. Czyżby Bret Hart okazał się Panem Money in the Bank? Jest już na górze i ma walizkę pod ręką. Czy uda mu się ją zdjąć? Jednakże Morrison jest już przytomny i wdrapuje się na drabinę. Czy zdąży? Hart go zauważa i rezygnuje z prób zdjęcia walizki. JoMo jest już na szczycie, Hart od razu wymierza mu silny punch, jednak Morrison nie spada z drabiny. The Hitman chce wymierzyć mu Elbow, jednak JoMo blokuje i sam wykonuje mu High Kick. Hart spada, a tymczasem pod drabiną jest już Cody Rhodes i chce ją przewrócić. Morrison szybko jednak decyduje się zeskoczyć i tym samym wykonuje Rhodesowi Diving Crossbody z drabiny. Z całej sytuacji korzysta Jeff Hardy, który znów ustawia drabinę i chce na nią wyjść. Jednakże od razu R-Truth chwyta go i Irish Whipem wysyła go do narożnika, w którym stoi drabina. Hardy stoi teraz o nią oparty, a Rhodes bierze rozbieg i wyskakuje na szczyt tej drabiny, wywołując katapultę Jeffowi, który ląduje poza ringiem! Rhodes zaś w porę łapie się lin, unikając wypadnięcia poza kwadratowy pierścień. Jest teraz na apronie i szyderczo się uśmiecha. Korzysta na tym Bret Hart, który chwyta go w Suplex Clutch i wrzuca do ringu. Wstaje, pozbywa się z ringu Morrisona i Mysterio, po czym bierze znów dużą drabinę i ustawia na środku ringu. Jego zamiary zostają szybko udaremnione przez R-Trutha, który przewraca drabinę i po chwili wrzuca Hartado jej środka. Po chwili chwyta za jedno ze skrzydeł drabiny i uderza nim Breta Harta. Powtarza tę czynność jeszcze trzykrotnie, a potem odpuszcza i wyciąga rywala spomiędzy drabiny i ustawia przedmiot na środku ringu. Wychodzi na nią, jednak szybko znajduje się tam także Rey Mysterio. Obydwaj są już na szczycie, jednak w ringu jest także Cody Rhodes, który wspina się na drabinie po stronie Mysterio i wymierza mu 2 silne uderzenia w plecy. Cody wychodzi nieco wyżej i w końcu udaje mu się zrzucić Mistrza 619 z drabiny. Sam zaś tam pozostaje i wymierza punch w brzuch R-Truthowi, który zabrał się już za zdejmowanie walizki. Cody chwyta go i po kilku sekundach mamy Suplex z drabiny! Truth ląduje poza ringiem, a Cody na ringu. TYmczasem JoMo błyskawicznie wsuwa się do ringu i wychodzi na pozostawioną bez opieki drabinę. Ma teraz wolną drogę do zdjęcia walizki! Czy to koniec tego pojedynku? The Guru of Greatness sięga już po walizkę i jest bliski zdobycia jej, jednakże.....zostaje trafiony racą w rękę! Niewiarygodne! Z trybun, a dokładnie z miejsca, z którego wystrzelono fajerwerk, wyłania się Dean Ambrose! W ręku trzyma stalowy pręt i kieruje się do ringu. Od razu uderza z całej siły tym przedmiotem Reya Mysterio, który pada nieprzytomny na ring. Ambrose idzie za ciosem i wymierza silne uderzenie prętem Cody'emu Rhodesowi. R-Truth po chwili wchodzi do ringu i także on zostaje znokautowany przez psychicznego członka NWO. Dean decyduje się wyjść na drabinę, na której pozostaje Morrison. Szybko go stamtąd zrzuca, po czym eliminuje go także z ringu, nie zapominając o przedmiocie, który przyniósł. Podnosi Johna i wykonuje mu cios stalowym przedmiotem, po czym znów go podnosi i wykonuje mu Headlock Driver. Spogląda na publiczność, po czym opuszcza arenę. Akcja na chwilę zamiera. Jednak już po kilku sekundach Bret Hart wstaje i wychodzi na drabinę. Wychodzi powoli z powodu zmęczenia, jednak w końcu udaje mu się wejść na górę i sięga po walizkę. Jednak zaraz potem na ring wbiega Jeff Hardy, który chwyta Harta za nogę i chce zrzucić z drabiny. Bret broni się, jednak po chwili traci równowagę i jest zmuszony zeskoczyć z drabiny. Zaczyna się wymiana ciosów pomiędzy Hitmanem i charismatic Enigmą. W końcu jednak Hart wykorzystuje swoje doświadczenie i wygrywa tę wymianę, eliminując Jeffa z ringu. Patrzy na leżących rywali, a także na pustą drabinę. Decyduje się jednak pozostawić w spokoju drabinę i podchodzi do Reya Mysterio, któremu zakłada Sharpshooter! Jednak czy to nie jest błąd? Hart zamiast zdobyć praktycznie pewną walizkę, nadal trzyma Reya w bolesnym chwycie. Po chwili jednak Cody Rhodes wstaje, łapie Harta pod Reverse DDT, przechodzi wraz z nim na środek ringu i wykonuje Cross Rhodes. Zaraz potem widzimy idącego w ich stronę R-Trutha. Podnosi Harta i po chwili aplikuje mu Little Jimmy! Tymczasem Mysterio powoli wstaje. Podnosi Harta i wykonuje Hurricanranę, po której Hart ląduje na linach. Rey odbija się od lin i mamy 619! Po tej akcji wychodzi na narożnik i mamy Frog Splash! Publiczność reaguje na to silnym cheerem. W tym czasie Jeff Hardy wraca do ringu, wchodzi na narożnik i widzimy Swanton Bomb! Na sam koniec do ringu wchodzi także John Morrison, który wykonuje Hitmanowi Stairship Pain. Cała piątka stoi nad leżącym Hartem. Rey Mysterio przybija piątki kolejno Truthowi, JoMo i Hardy'emu. Chce przybić także Codiemu, jednak ten błyskawicznie wykonuje mu High Kick. Hardy biegnie w stronę Rhodesa, jednak otrzymuje Alabama Slam. Cody po chwili wskakuje na linę i wykonuje Morrisonowi Beautiful Disaster. W końcu zostaje sam na sam z R-Truthem. Chwyta go w DDT Clutch i wykonuje Silver Spoon DDT. Po 2 sekundach jest już na drabinie. Wdrapuje się na nią i to może być koniec! Nikt nie jest w stanie mu zagrozić! Rhodes jest na szczycie, sięga po walizkę i zdejmuje ją! Tak jest! Cody Rhodes zwycięża tę walkę i zostaje Panem Money in the Bank!

Cody świętuję swoją wygraną trzymająć walizkę i kiedy chcę już wychodzić z ringu gasną światła.... W pewnym momencie na trybunach pojawił się jedno ogromne światło z reflektora. Widać pewną osobę w kapturze trzymająca mikrofon i spoglądająca się w stronę ringu. Idzie powoli po schodach i w tym samym momencie mówi:

???: Wow! Brawo Cody, gratuluję Ci tej wygranej. Zasłużyłeś sobie na nią. Mam nadzieję, że w końcu te miernoty dookoła mnie zrozumieją, że jesteś jednym z najlepszych wrestlerów w tej idiotycznej federacji. Do tej pory, tylko ja rozumiałem twój ból, i dlaczego nosisz tą maskę.Już niedługo inni to zrozumieją....Już niedługo. Lecz zanim to się jeszcze stanie z pewnością będziesz musiał jeszcze powalczyć. Gdyż wszystkim którzy się tutaj znajdują, oraz ci przed telewizorami, nie wystarczy, że wygrałeś swój debiut, a 1 walkę później wygrywasz walizkę High Level.Smutne jest to, że dla niektórych z nich jedynym życiem jest MacDonald....A mimo to im nie wystarczy, że poświęcasz swoje zdrowie i walczysz. Mam dla ciebie pomysł na przyszłość. Zamiast być jakimś Jobber'em stwórzmy Tag Team. Najlepszy z najlepszym, legendarny Tag Team, pomyśl Cody co ci ofiaruję, przemyśl to.... Będziemy gromić tutaj wszystkich, WSZYSTKICH.Chociaż czemu ja Ci ofiaruję Tag Team, skoro nawet nie wiesz kim jestem....

W tym momencie nieznajoma osoba odkrywa kaptur.

?...Alanows: TO JA ALANOWS! Rozumiem Cody, że musisz to przemyśleć, daje Ci czas do kolejnego Monday Night Attack, po za tym jeszcze raz gratuluję.

Michael Cole: Coś nieprawdopobnego, Bret Hart nigdy nie zapomni tego pojedynku! jednak szkoda R-Trutha bo to on był moim fawortem.
Matt Striker: R-Truth... To bez talencie tylko jest dobry po swoich proszkach, tę walke miał wygrać Jeff Hardy !
Michael Cole: Ten ćpun, nie rozśmieszajcie mnie...
Andrzej Supron: To Rey Mysterio był faworytem mój syn jest wielkim fanem Rey'a i to on zasługiwał na wygraną...
Michael Cole: Każdy miał faworyta jednak wygrał Rhodes... Jednak jeszcze ciekawsze jest to ,że po walce Alanows zaproponował Tag Team, Rhodesowi.
Matt Striker: Tak, ten tag team był by czymś dobry obaj zawodnicy mają w sobie to coś, wiele ich łączy ,ale czy Cody przyjmie propozycje ?
Andrzej Surpon: W pełni się z wami zgadzam, Dowiemy się na Monday Night Attack ! co z tego wyjdzie .
Michael Cole: A teraz zapraszam na Main Event dzisiejszej gali, o pas UWF czy CM Punk obroni pas ? zapraszam na walkę !




http://www.iv.pl/images/90299672211182932620.jpg [/i]
Czas zacząć King of the Mountain Match o pas UWF Championship! Cała piątka jest już w ringu i czekamy na gong. Słyszymy po kjilku sekundach gong i zaczynamy. Widzimy od razu, jak Lethal, Swagger i DiBiase otaczają CM Punka, zastawiając go w narożniku. Błyskawicznie atakują i powalają mistrza UWF na matę. Cała trójka obija teraz UWF Championa stompami, po czym Dibiase podnosi go i rzuca w narożnik. Potem Lethal dokłada Turnbuckle Dropkick, a na koniec Jack przewraca go na matę i wykonuje Swagger Bomb. Tymczasem David Kul stoi tylko przy przeciwległym narożniku, przyglądając się całej sytuacji. Po chwili Lethal podnosi Punka i chce wykonać mu Irish Whip w narożnik po drugiej stronie, jednak Punk kontruje i to Lethal podąża w stronę rogu, w którym stoi Kul. David szybko to zauważa i wykonuje Jeyowi Trop Toe, po którym Black Machismo upada na atę przed narożnikiem. Tymczasem Jack Swagger schodzi z ringu po drabinę. Ted DiBiase zaś pozostaje w ringui kontynuuje ataki na CM Punka. Best in the World jednak szybko kontruje jego uderzenie, wymierza Gut Kick, po czym wyrzuca go z ringu przez liny. W tym czasie Swagger znajduje drabinę. Wrzuca ją jednak tylko do ringu, sam pozostaje w Ringside. Idzie w stronę DiBiasiego, podnosi go, po czym rzuca nim w stertę drabin i wchodzi do ringu. Tam zaś CM Punk odpoczywa, a David Kul okłada Jaya Lethala w narożniku. Swagger wykorzystuje moment nieuwagi Punka, wykonuje mu silny Git Kick, po czym wbija go Irish Whipem w narożnik, w którym rywalizują pozostalio dwaj rywale. Cała trójka po tym zderzeniu osuwa się na ziemię, a Swagger próbuje przypiąć Punka. Nic z tego, mamy kickout już po 1. Swagger próbuje teraz odliczyć Kula. Ten również z łatwością odkopuje. Jack podchodzi do Lethala i od razu sadza go na narożniku. Wymierza mu kilka ciosów, po czym chwyta w Suplex Clutch i mamy wspaniały Superplex! Jack wstaje i próbuje przypiąć. 1....2...nie ma mowy o odliczeniu. Swagger wstaje na równe nogi i....zostaje znikąd znokautowany drabiną przez Teda DiBiase! Million Dollar Son trzyma w ręku tytuł mistrzowski, a pod pachą drabinę. Stawia stalowy przedmiot na środku ringu i przypina Swaggera. 1....2....3! Udało się! Czyli Ted DiBiase ma teraz pełne prawo do założenia pasa mistrzowskiego na stalową konstrukcję nad ringiem. W tym celu wychodzi na drabinę i stara się jak najszybciej zawiesić pas, jednak nie udaje mu się to, gdyż na drabinie jest już CM Punk. Szybko wymierza mu punch w tułów i wytrąca mu tytuł mistrzowski z rąk. Po chwili UWF Champion częstuje rywala jeszcze silnym punchem w głowę i zrzuca go z drabiny poprzez zwykłe zepchnięcie. Pas spadł na ring, dopada do niego David Kul i chce zaatakować nim Lethala, jednak nie udaje mu się to, gdyż Black Machismo unika ataku, po czym wykonuje Davidowi European Uppercut. Kulowi pas wypada z rąk, a Lethal szybko dopada do tytułu i uderza nim Jacka Swaggera. Po chwili próbuje przypiąć, jednak przerywa to David Kul. Młody zawodnik jest bardzo zdenerwowany na Jaya i pluje mu w twarz, na co Lethal odpowiada silnym uderzeniem w twarz. Kul teraz wykonuje mu Gut Kick w brzuch, po czym chwyta go za głowę i uderza nią w narożnik. Kul przytrzymuje jeszcze przez chwilę głowę rywala w narożniku. W końcu puszcza i wypowiada w jego stronę kilka ordynarnych słów. Wykorzystuje to Jack Swagger, który sprytnym Roll-upem przypina Kula i umożliwia sobie zdobycie tytułu mistrzowskiego. Schodzi z ringu po pas, po chwili jest z powrotem i wspina się po drabinie. Jednak szybko zostaje zepchnięty na bok przez CM Punka, który chwilę wcześniej znokautował Jaya Lethala High Kickiem. Punk teraz odlicza czarnego przeciwnika, jednak sfrustrowany Swagger spycha go z niego tak, że Punk wypada z ringu. Real American teraz wchodzi wraz z pasem na drabinę. Jest już na górze, jednak szybko na drabinie znajduje się Ted DiBiase który udaremnia jego plany. Mamy przez chwilę rywalizację pomiędzy obydwoma zawodnikami. Pas leży na środku drabiny. Rywalizacja jest zacięta, jednak w końcu przerywa ją David Kul, który przewraca drabinę na bok. Powoduje to, że obydwaj zawodnicy, a także pas mistrzowski, wypadają z ringu. Behemoth schodzi z ringu, bierze pas i wraca. Nie zauważa jednak CM Punka, który jest na narożniku i wykonuje mu Diving Clothesline! Kul upada na matę, a Punk bierze pas mistrzowski i dwukrotnie go uderza, po czym przypina. 1....2....3. Tak jest, Punk może teraz zakończyć ten pojedynek. Podnosi przewróconą drabinę i powoli na nią wychodzi. Nie spieszy się, nie widzi konkurencji. Na szczycie jeszcze unosi ręce w górę, pokazując, że jest najlepszy na świecie. W końcu bierze się za zawieszanie pasa, jednak w porę budzi się Jay Lethal, który wychodzi za nim na drabinę i chwyta go za nogi. Punk nie przerywa swojej czynności, jednak w końcu Lethal powoduje, że pas wypada mu z rąk i spada na ziemię. Second City Savior w mgnieniu oka zeskakuje z drabiny i od razu rzuca się na Lethala. Mamy całą serię punchy w parterze. W końcu Punk odpuszcza i sięga po tytuł. Podnosi go w górę, pokazując, że to on jest mistrzem, po czym wychodzi na drabinę. Po chwili jednak w ringu pojawia się Ted DiBiase z krzesłem. Za pierwszy cel wybiera sobie CM Punka, któremu wymierza trzykrotnego Chairshota w plecy i w końcu Punk wraz z pasem spada z drabiny na matę.DiBiase zauważa, że podnosi się Kul, więc jego także częstuje Chairshotem, tym razem w głowę. Nie zauważa jednak, że Jay Lethal próbuje przypiąć CM Punka. 1....2....3! Udaje mu się to. Jay Lethal teraz chwyta pas i wspina się po drabinie. Szybko zostaje jednak powstrzymany przez wracającego do ringu Jacka Swaggera, który, podobnie jak wcześniej Ted Punkowi, wymierza mu silnego Chairshota w plecy. Lethal spada na matę, zaś na nogach pozostają jedynie dwaj zawodnicy i co ciekawe, obydwaj trzymają w ręku krzesła. Zarówno Ted, jak i Jack chwilę się do siebie przymierzają. Obydwaj próbują pierwszego trafienia, jednak uderzają jedynie krzesło o krzesło. Po chwili każdy z nich znów wyprowadza uderzenie i obydwaj trafiają się nawzajem w bark. Chwila czekania, po czym znów to samo, co chwilę wcześniej. Jednak w tym momencie Tedowi DiBiase krzesło wypada z ręki. Syn Chairmana UWF chce je podnieść, jednak w tym momencie inkasuje Chairshota od Jacka Swaggera! Ted upada na matę, a Jack dokłada mu jeszcze 2 uderzenia krzesłem w plecy, po czym odkłada przedmiot, bierze do ręki pas mistrzowski i wspina się po drabinie. Jest już na szczycie i nikt mu nie zagraża! Jack Swagger musi zostać UWF Championem! To już prawie pewne! W tym momencie.....nagle gaśnie światło! Niesamowite! Na całej hali jest ciemno, a gdy światła znów się zapalają.....Jack Swagger leży nieprzytomny na macie, zaś pas mistrzowski tuż obok niego! W tym momencie akcja całkowicie zamiera. Dopiero po 10 sekundach z maty podnosi się David Kul, który pinuje Jacka Swaggera i bardzo zbliża się do zdobycia pasa mistrzowskiego. Powoli wychodzi na drabinę, jednak uprzedza go Jay Lethal. Od razu ściąga go z niej, po czym wrzuca w narożnik, a tam dokłada Running Corner Clothesline. Po tej akcji wykonuje Irish Whip, po którym Kul wpada w drabinę. Lethal po tej akcji wyrzuca go z ringu i postanawia wyjść na drabinę. Zaraz za nim wchodzi CM Punk. Obydwaj są już na górze i Jay próbuje zawiesić pas, jednak zostaje powstrzymany przez CM Punka. Wtedy jednak wstaje Ted DiBiase i przesuwa drabinę na bok tak, żeby żaden z przeciwników nie był w stanie zawiesić pasa na stalowej konstrukcji nad ringiem. Punk wtedy jest na niego wściekły i schodzi z drabiny. Na dole od razu posyła rywala do narożnika, po czym dokłada silne kolano i Bulldog. Obraca go na plecy, wychodzi na narożnik i mamy Diving Elbow Drop. Tymczasem Jack Swagger przesuwa drabinę z powrotem na środek (Lethal wciąż tam jest) i wychodzi na górę. Zaczyna się rywalizacja między Black Machismo i Real Americanem. CM Punk to zauważa i chce im przeszkodzić, jednakże zostaje zaatakowany przez wracającego do ringu Davida Kula, który wykonuje mu Zgniatacz Mordy! Nie! Punk zrzuca przeciwnika z siebie! Podchodzi do drabiny i zaczyna nią potrząsać, a w końcu pas mistrzowski spada z drabiny na ring. Punk zabiera go i schodzi z ringu. W korytarzu idzie zwrócony twarzą do ringu i pokazuje, że to on jest mistrzem. Jednakże przerywa mu theme Teda DiBiase seniora! UWF Chairman szybko biegnie w stronę Punka i powala go silnym Clotheslinem! Punk szybko wstaje i biegnie na niego, jednak w odpowiedzi inkasuje Tilt-a-whirl Backbreaker. Million Dollar Man podnosi go i zakłada mu Million Dollar Dream! Tymczasem David Kul zabiera pas i szybko wbiega do ringu. Tam jednak zostaje zaatakowany przez wszystkich trzech rywali. Każdy obija go w parterze, po czym Lethal podnosi go i wykonuje mu Lethal Combination! Teraz Black Machismo przechwytuje pas. DiBiase i Swagger rzucają się na niego, po czym podnoszą i mamy Double Powerbomb! Zostają więc tylko dwaj. Każdy łapie za pas w tym samym momencie. Jeden próbuje wyrwać go drugiemu, ostatecznie udaje się to Jackowi Swaggerowi, który nokautuje młodego DiBiasiego pasem mistrzowskim. Wchodzi wraz z tytułem na drabinę i to musi być już koniec. Swagger podnosi pas do góry i w końcu zawiesza go! Tak jest! JACK SWAGGER - NEW UWF CHAMPION!

Jack Swagger po założeniu pasa jest wniebowzięty. Schodzi z drabiny, a sędzia zdejmuje pas i podaje mu go. Jack jest niesamowicie zmęczony, ale też bardzo szczęśliwy. Nawet publika zbyt mocno na niego nie buczy.

???: Witaj Jack, słyszysz mnie ponownie. Gratuluje ci wygranej, na pewno na nią zasłuszyłeś, odpocznij sobie...jednak nie ciesz się tak długo, bowiem ten pas ci zabiorę zanim jeszcze zdążysz odpocząć, i zabiore cię do swojej doliny, tam tacy ludzie jak ty się błąkają , a po tobie słuch zaginie...

Robi się ciemno, a gdy światła już świecą, Swagger leży nieprzytomny (ma ręce złożone na klatce tak jak nieboszcyk) Nagle na arenie pojawia się Mr. Money in the Bank Cody Rhodes. Od razu podaje sędziemu walizkę, jednak jeszcze zanim słyszymy gong, znów robi się ciemno! Po kilku sekundach widzimy, że koło Swaggera leży Cody Rhodes dokładnie tak samo ułożony, a walizka znika.

Michael Cole: Nie wierzę ! jak CM Punk miał stracic pas ! to nie możliwe !
Matt Striker: Jack Swagger wygrał tę walką w pełni zasłużenie, i myśle ,że to nowa era UWF.
Andrzej Supron: A co sądzicie o tym tajemniczym gościu, naliczyłem ich już dwóch, czy to ta sama osoba ?
Michael Cole: Nie sądzę, ale już tydzien temu, dał znak ,że Swagger jest w niebezpieczeństwie, jedno jest pewne ta osoba jest bardzo groźna.
Matt Striker: I ma chrapkę na pas.
Andrzej Supron: A może chce poprostu wyelminować, Jacka Swaggera na długi okres.
Michael Cole: High Level sie kończy co świadczy, że nasza przygoda dobiega końca, gala była świetna ,moim zdaniem, a waszym ?
Matt Striker: Tak, była niesamowita ,świetne przemówienia i ta, nuta tajemniczości, sprawia ,że chce się czekać do następnej tygodniówki.
Andrzej Supron: Macie racje tylko mi brakowało suplexów.
Michael Cole: Heh, tobie to zawsze czegoś brakuje... Widzimy się na Monday Night Attack, żegnają się Michael Cole....
Matt Striker: ...Matt Striker....
Andrzej Supron: ...Oraz profesor zapasów... Andrzej Surpon.

Ostatnio edytowany przez Worried (2013-05-28 10:59:43)


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

„Freedom or jail, clips inserted, a baby's bein born
Same time my man is murdered, the beginning and end
As far as rap go, it's only natural, I explain
My plateau, and also, what defines my name
First it was Nasty, but times have changed”



http://iv.pl/images/20369834395537567713.jpg


WINS: 1 | DRAWS: 0 | LOSE: 0

Offline

 

#2 2013-05-28 12:28:18

Kiler

Zawodnik

Zarejestrowany: 2013-03-20
Posty: 173
Punktów :   
Wrestler w UWF: Orion
Od kiedy interesuję się wrestlingiem?: 2008
Ulubiony wrestler: kane, lesnar, Y2J, orton, henr
Ulubiony Tag Team: AWESOME TRUTH

Re: UWF PPV: High Level - 26.05.2013

gala wyszła zajebiście. Minimalna ilość błędów dobry ME. Niepodobała mi sie walka z ochroniarzami taka walka wyciągnięta z dupy.

Jeszcze jedna uwaga gala PPV powinna być umieszczona w galach a nie w tygodniówkach.

Offline

 

#3 2013-05-28 13:29:59

 xXxAlanossxXx

Grafik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-04-06
Posty: 338
Punktów :   
Wrestler w UWF: Alanows
Od kiedy interesuję się wrestlingiem?: od jakiś 4 lat
Ulubiony wrestler: Edge
Ulubiony Tag Team: Edge & Christian, Rated RKO

Re: UWF PPV: High Level - 26.05.2013

Tak jak Kiler napisał "gala wyszła zajebiście" to się z nim zgadzam, jak dla mnie wszystko było spoko ....Nie licząc komentatorów.Akurat oni mi się tym razem nie podobali.
Jak zobaczyłem długość ME to się przestraszyłem od tego jak jest długie, ale spoko, w końcu to Main Evet gali PPV
Liczyłem jeszcze, że podczas segmentu NWO pojawi się jeszcze jedna walka, by pokazać już zupełną dominację....Mimo to, i tak bardzo fajnie wyszło.


8.5/10


http://i43.tinypic.com/33lhxlw.jpg


.:Alanows Streak:.


Wins: 5 //  Draws: 0 // Loses: 3

Offline

 

#4 2013-05-28 14:16:47

BarFran

Zawodnik

Zarejestrowany: 2013-03-21
Posty: 355
Punktów :   
Wrestler w UWF: MB i jego menedżer A. Supron
Od kiedy interesuję się wrestlingiem?: Od 2011
Ulubiony wrestler: Christian

Re: UWF PPV: High Level - 26.05.2013

Gala mi się podobała zwłaszcza MitB oraz cała akcja z NWO. ME był do przywidzenia. Mam nadzieję, że już nigdy nie powtórzy sytuacja w której prawie wszyscy gracze nie udzielają się a mają walkę o pas...
Nic nie mam do openera, sam go pisałem.


http://img694.imageshack.us/img694/2300/beztytuuvjb.png

Uploaded with ImageShack.us

Offline

 

#5 2013-05-28 14:59:39

ZaXer

Zawodnik

Zarejestrowany: 2013-04-02
Posty: 67
Punktów :   

Re: UWF PPV: High Level - 26.05.2013

Teraz napiszę w stylu moich poprzedników: gala jest dobra, ME najlepszy. 8/10.

Nie no, skomentuję SZCZEGÓŁOWO całe show wkrótce.


http://desmond.imageshack.us/Himg3/scaled.php?server=3&filename=beznazwy1ao.png&res=medium

"The Million Dollar Son" Ted Dibiase Jr.
0-0-0

"The Panama City Playboy", "The Biggest Star in UWF" Adam Cole
1-0-0

Offline

 

#6 2013-05-28 15:26:46

 Macio

Zawodnik

453683718
Skąd: Przasnysz
Zarejestrowany: 2013-03-27
Posty: 321
Punktów :   
Wrestler w UWF: The Miz
Od kiedy interesuję się wrestlingiem?: Od dobrych kilku lat
Ulubiony wrestler: Edge <3, Randy Orton <3
Ulubiony Tag Team: DX, Team Hell No!

Re: UWF PPV: High Level - 26.05.2013

Ku*wa sory że nie opiszę ale cały post mi ujebało! Nie chce mi się pisać od nowa więc tak w skrócie:

*Walki - ME i walka o walizkę długie i porządne. Można było osobie miło poczytać. Jednak opener był słaby, najsłabszy. - 8
*Segmenty - Podobały mi się, można było odczuć wcielanie się w postać. Końcówka gali mnie zaskoczyła i wkurwiła! Mam nadzieję że nie okaże się że Cody Rhodes stracił walizkę, gong nie zabrzmiał więc nadal powinien ją mieć! - 9
*Komentatorzy - najlepsze co było, brawo! - 9
*Ogólnie - Gala mi się naprawdę podobała. Było trochę niedociągnięć ale można przymknąć oko - 8

Ocena gali - 8,5! (Naprawdę wysoka, brawo!)



http://desmond.imageshack.us/Himg41/scaled.php?server=41&filename=codyl.png&res=landing

* Osiągnięcia *
»Udział w Money In The Bank Ladder Matchu
»Wygrana walizki Money In The Bank
»2 Mijesce w TOP 5 (28.05.2013)

* Streak *
3/0/0



Dashing Scorpions
http://oi41.tinypic.com/10f6gcp.jpg

Offline

 

#7 2013-05-28 15:44:14

 Worried

Booker

8619076
Call me!
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2013-05-03
Posty: 105
Punktów :   
Wrestler w UWF: R-Truth
Od kiedy interesuję się wrestlingiem?: 2011
Ulubiony wrestler: R-Truth, Goldberg
Ulubiony Tag Team: Awesome Truth
WWW

Re: UWF PPV: High Level - 26.05.2013

PPV Bardzo fajne, segmenty świetne pewnie dlatego, że aż 3 segmenty moje haha, żarcik.
Komentatorów nie oceniam bo ja ich robiłem na szybko , mam nadzieje ,że sie podobają.
Walki, bardzo długie fajnie sie czyta.

Jak dla mnie najlepsza gala, w historii UWF, jak na razie. Nie mam żadnych zastrzeżeń

Licze ,że nie mnie nie zhejtujecie bo naprawdę sie napracowałem na tym PPV, 3 segmenty, komentatorzy i przemówienie R-Trutha , mam nadzieje ,że wam sie podobało


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

„Freedom or jail, clips inserted, a baby's bein born
Same time my man is murdered, the beginning and end
As far as rap go, it's only natural, I explain
My plateau, and also, what defines my name
First it was Nasty, but times have changed”



http://iv.pl/images/20369834395537567713.jpg


WINS: 1 | DRAWS: 0 | LOSE: 0

Offline

 

#8 2013-05-28 18:01:15

SDHotel

Booker

Zarejestrowany: 2013-03-24
Posty: 77
Punktów :   
Wrestler w UWF: Jack Swagger & John Morrison

Re: UWF PPV: High Level - 26.05.2013

Na samym początku gali pojawił się mały błąd. Przed pierwszą walką Matt Striker stawiał na zwycięstwo Oriona, a kilka minut później zrzucił jeden stół, pozbawiając Oriona zwycięstwa. Na dodatek po walce mówi: "jednak sądziłem ,że wygra Orion". Brak logiki w całym tym zachowaniu komentatora. Od razu widać, że komentatorzy nie współgrali z autorem walki. Nie rozumiem dlaczego wszyscy sprzeciwili się przeciwko Orionowi. Chodzi o sędziego i Strikera. Sama walka za bardzo skupiała się na stołach i drabinach, a zabrakło akcji czysto wrestlerskich. Może niezbyt dużo, ale jednak. Walka całkiem, całkiem, ale możnaby było wyciągnąć więcej z tego pojedynku, bo table match otwiera dużo możliwości.
Następnie dwa squashe dla NWO. Walki miały na celu podbudowanie pozycji tej stajni i swój cel spełniły. Ciekawi mnie sytuacja z zamaskowanym gościem, kim on jest i dlaczego zdecydował się na atak na stajnie NWO. Mam nadzieję, że będzie dobrze to poprowadzone. Dalej dostaliśmy przemowę Trutha, która mi się podobała, a najbardziej jej początek, później było trochę gorzej. No i przechodzimy do dwóch walk wieczoru, dzięki którym zapamiętamy tą galę. Dwa bardzo dobre starcia, zwłaszcza ta o walizkę MitB. W walce o pas również się działo i udało się Swaggerowi zdobyć pas. Jakby Majk nie robił sobie przerwy, to pewnie nawet bym go niepowąchał, ale cieszę się. Po walce kolejnie promo tajemniczego zawodnika, które rozwiało wszystkie wątpliwości kto to jest. Na PPV dał nam wiele wskazówek i dał do wiadomości, że chce pasa. Ciekawie się to zapowiada, czekam na dalszy rozwój wypadków.
Ogólnie gala bardzo dobra, takie same walki, segmentów mało, ale wszystkie były ważne. Dobra robota.

Ostatnio edytowany przez SDHotel (2013-05-28 21:44:51)



"Undisputed" UWF Champion
(High Level: 26.05.2013)
http://www.wrestlingvalley.org/wp-content/uploads/2010/10/Kofi-KIngston-defeated-Jack-Swagger.jpg

Offline

 

#9 2013-06-02 13:30:07

horseland

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-04-14
Posty: 151
Punktów :   
Wrestler w UWF: Rey Mysterio
Od kiedy interesuję się wrestlingiem?: Od gali Money in the Bank 2012
Ulubiony wrestler: Rey Mysterio
Ulubiony Tag Team: Bobby Roode i Austin Aries

Re: UWF PPV: High Level - 26.05.2013

Na początek kilka uwag na temat obrazków do walk. Czemu na obrazku Hulka Hogana i ochroniarzy jest Rey zamiast ochroniarza? Proszę poprawcie to a teraz przejdę do oceny gali.

1. Walka:Ta walka była w prost beznadziejna. Ledwo doczytałem ją do końca. Na samym początku myślałem, że przerwę czytanie. Ale jakoś wytrwałem. Była tak beznadziejnie opisana, że nie było wiadomo co się czyta. Co chwile wnosili jakieś stoły i łamali drabiny. Po prostu zero realizmu. Jedyne co w niej mi się podobało to interwencja Bisoffa. A tak w ogóle czemu Matt Striker zrzucił stół skoro był za Orionem. Stół powinien zrzucić Supron, a nie Matt. I po jakiego huja sędzia zrzuca stół, pojebało? Najgorsza walka jaką w życiu czytałem. Nawet nie dam oceny, bo szkoda gadać...

Segment z NWO:Bardzo fajny krótki segment. Ocena:7,5/10

2.Walka:Nie zapowiedziana walka, żeby wypromować NWO. Bardzo fajnie, bez oceny bo mam ocenić 1 minutową walkę?

3.Walka:Walka po to by wypromować lidera NWO Hulka Hogana, tu bez oceny bo to jest tylko po to by poprawić wizerunek NWO. A nie po to by była to zaczepista walka i niesamowity wygrany.

Segment z R-Truthem:Ten segment wypadł bardzo fajnie. Fajnie się czytało i był bardzo ciekawy.Szkoda że taki krótki, bo bym jeszcze poczytał. Ocena:8/10

4.Walka:Walka o mistrzostwo telewizyjne po prostu świetna. Jak początek gali nie zrobił na mnie ni troch wrażenia. To ta walka wszystko naprawiła i pozwoliła zapomnieć co było wcześnie. Po prostu tak świetnie się czytało, że nie da się tego opisać. Po prostu masa wspaniałych akcji. Nie wiem kto pisał tą walkę, ale wielkie brawa. Walka cudowna, jak ją czytałem to sobie po prostu wszystko wyobraziłem, jak by było to naprawdę. Ta walka była bez żadnej stypulacji, ale podratowała show po tych początkowych pojedynkach, a raczej tym pierwszym.  Ocena:8/10   

5.Walka:Pojedynek po prostu cudowny. Jedyne co w nim brakowało to jakiejś dramatycznej, efektownej końcówki i trochę za mało akcji typowo wrestlingowych. Raptor brawo, naprawdę się postarałeś. Ocena:9/10

Segment po walce mitb:Segment świetny, wszystko ładnie dopracowane. Tak właśnie sądziłem, że jedną z tych postaci jest Alanos i miałem rację. Ocena:8/10   

6.Walka:Walka strasznie długa, najdłuższa jaka była w UWF, ale jednak zarąbiście dobra. Jedyne czego mi w niej brakowało to akcji wrestlingowych. Pod koniec były, ale to i tak mało w całym pojedynku powinny być jakieś kombinacje wrestlerskie, takie jak ten Double Powerbomb. I nie było też dramatycznego zakończenia, tylko Swagger pobił rywali i wszedł na drabinę. Lepiej by było gdyby na drabinie walczył z np . Tedem i tam założył by mu swoją dźwignię kończącą. I wtedy np. Kul by chciał wejść na drabinę, ale Swagger z rzucił by na niego DiBiasego i wtedy szybko zdjął by pas. Tak by było napięcie i to coś. Najlepsze były interwencje w tym pojedynku. Jednak uważam, że walka nie była lepsza niż mitb match i ocena taka sama. Ocena:9/10 

Segment po wygranej Swggera:Segment zajebisty jednak, za dużo tych tajemniczych gości. Jednym był Alanos, drugim gość który zaatakował NWO i jeszcze ten. Ale mimo to segment zajebisty. Ocena:9/10 
Komentatorzy:Byli w porządku, ale jednak ich wypowiedzi były słabe. Były takie momenty, że Cole zachowywał się jak face, a Supron jak heel przynajmniej ja miałem takie wrażenie.   Ocena:6,5/10 

Ogólna gala:Gala ciekawa, lecz została popsuta przez te 3 pierwsze pojedynki. Wydaje mi się lepsza od tej pierwszej, ale gdyby nie 1 i 2 walka, była by perfekcyjna. Bo 3 walkę jakoś jeszcze szło z trzymać . A 2 była bez sensu pierw gość rozwala całe NWO, a potem niszczy go Dean Ambrose. Fakt że NWO przed walką go poobijali. Ale walka i tak powinna być dłuższa, albo Rey powinien wbiec żeby mu pomóc.


Wiem, że komentarz strasznie spóźniony, ale lepiej późno niż wcale. Inni jednak dali na czas, ale co z tego jak ich komentarze były bez sensu. No to tyle i dzięki za galę, oby tak dalej!!!

Ostatnio edytowany przez horseland (2013-06-02 13:32:35)


http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2011/233/e/d/rey_mysterio_by_claine89-d47e4ts.png
Wins: 5 //Draws: 0 //Loses: 2











http://imageshack.us/scaled/landing/32/sigsandow.jpg
Wins: 0 //Draws: 0 //Loses: 0

Offline

 
Nasz button



Wymiana

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobi-raifu.pun.pl www.ntasg.pun.pl www.cs-black.pun.pl www.metin2cheaty.pun.pl www.super-bakugany.pun.pl